Niedrogie cele strzeleckie, które urozmaicą Twój czas na strzelnicyNie poprawisz się, jeśli nie będziesz ćwiczyć - a im więcej będziesz ćwiczyć, tym lepszy się staniesz. Strzelanie do celu i trafienie w niego jest wystarczająco trudne samo w sobie. Jednak, gdy cel nie jest już stary kapelusz do Ciebie, trzeba zmienić rzeczy z czymś nowym i ekscytującym, aby utrzymać rzeczy ciekawe. Na szczęście istnieje wiele tanich celów strzeleckich, które mogą zrobić wielką różnicę bez rozbijania banku. Popołudnie na strzelnicy może się szybko zestarzeć, jeśli po prostu strzelasz do stacjonarnego celu, który reaguje tylko wtedy, gdy zostanie trafiony lub strzelony bezpośrednio w jego bullseye. Na szczęście istnieje wiele tanich celów strzeleckich, które mogą urozmaicić zabawę, a jednocześnie nie rozbijają banku - oto nasze 10 ulubionych!

Strzelanie do ruchomych celów

Jeśli szukasz celu, który się porusza i ma potencjał, aby być niezwykle wymagającym, nic nie przebije celu wahadłowego. Pęd kołyszącego się celu może sprawić, że strzał będzie bardzo trudny - szczególnie w skrajną stronę jego środka. Jeśli uda ci się trafić w ruchomy cel, możesz być pewien, że poprawiasz swoją precyzję i celność.

Cele wahadłowe są najlepsze dla doświadczonych strzelców, którzy mają konkretny cel w głowie, aby poprawić swoją celność. Jeśli po prostu jesteś na strzelnicy dla zabawy, stacjonarny cel będzie prawdopodobnie bardziej przyjemny.

Cele piankowe

Piankowe cele są świetnym tanim celem strzeleckim, który może być używany na wiele sposobów - mogą być cięte i kształtowane na wiele różnych sposobów, aby stworzyć szeroką gamę wyzwań i scenariuszy. Piankowe cele są świetne, ponieważ można do nich strzelać z wielu różnych rodzajów broni palnej - od karabinów pneumatycznych i pistoletów pneumatycznych po kalibry dalekiego zasięgu.

Cele piankowe są bardzo wytrzymałe i można z nich strzelać setki razy, zanim będą wymagały wymiany lub renowacji. Kolejną zaletą piankowych celów jest to, że nie wytwarzają dużo hałasu ani odrzutu podczas strzelania - są więc idealne dla tych, którzy dopiero zaczynają lub chcą zminimalizować hałas dla otoczenia. Ze względu na swoją wszechstronność, cele piankowe są idealne dla wszystkich rodzajów strzelców. Niezależnie od tego, czy strzelasz z pistoletu, czy z karabinu o dużej mocy, cele te nie staną w płomieniach ani się nie zapalą. Są również idealne do strzelnic wewnętrznych, ponieważ nie wytwarzają dużo hałasu - idealne dla tych, którzy szukają cichego doświadczenia w strzelaniu.

Cele sylwetki

Jest to jeden z najczęstszych i najtańszych celów strzeleckich, które można kupić. To głównie dlatego, że nie poruszają się i nie są dużo więcej niż czarno-biały zarys ludzkiej sylwetki z bulls-eye w centrum. Jednak mogą być one niezwykle wymagające i oferują wiele urozmaiceń w zależności od rodzaju sylwetki, którą wybierzesz.

Istnieje wiele różnych typów celów sylwetkowych, które możesz wykorzystać, aby urozmaicić swój czas na strzelnicy, takich jak: - Sylwetki zwierząt - Sylwetki owoców - Sylwetki ludzi - Sylwetki zwierząt i owoców - Sylwetki ludzi i owoców

Te cele sylwetkowe są świetne, ponieważ są dostępne w wielu różnych wzorach i mogą zaoferować wiele różnych wyzwań. Jeśli szukasz czegoś, co sprawi, że rzeczy będą świeże i ekscytujące, cele sylwetkowe są do tego świetne.

Cele elektroniczne

Mogą one być używane jako samodzielny cel lub w połączeniu z innymi celami. Te cele są świetne, aby pomóc Ci poprawić swoją dokładność i są idealne dla tych, którzy szukają trudnych doświadczeń strzeleckich. Aby skorzystać z tych celów, wystarczy je ustawić i włączyć. Po aktywacji, zacznie poruszać się wokół ramy celu. Następnie należy śledzić cel za pomocą broni palnej i oddać strzał. W zależności od modelu, elektroniczne cele mogą być zaprogramowane tak, aby zapewnić wszystko od prostego statycznego celu do złożonej, wieloetapowej sekwencji strzelania. Warto również rozważyć zakup pilota do sterowania tarczą - pomoże to skupić się na strzale bez konieczności ciągłego wracania do tarczy.

Cele do usuwania konfetti z kuli

Cele do utylizacji konfetti w kształcie kuli to coś nieco innego. Zostały zaprojektowane tak, aby można je było wystrzelić i rozerwać na kawałki. Jeśli szukasz, aby zminimalizować ilość czasu i pracy związanej z czyszczeniem po każdej sesji strzelania, te cele są idealne dla Ciebie. Nie są one jednak idealne, jeśli szukasz wyzwania lub chcesz poprawić swoją celność. Nie ma zbyt wielu wyzwań lub krzywej uczenia się z tymi celami. Są one również odpowiednie tylko dla niektórych kalibrów. Jeśli strzelasz z broni o dużej mocy, możesz lepiej zainwestować w inny cel, ponieważ te nie są zaprojektowane tak, aby wytrzymać uderzenie strzału dużego kalibru. Te cele są świetne, jeśli chcesz się trochę zabawić podczas strzelania. Są one również świetne, jeśli masz dzieci lub strzelasz w miejscu, w którym obawiasz się hałasu i bałaganu tworzonego przez tradycyjne cele.

Cele w kształcie wydrukowane w 3D

3D Printed shaped targets to sprytne cele, które mogą być drukowane 3D do pożądanego kształtu i projektu. Dla tych, którzy mają artystyczną stronę i drukarkę 3D w domu, są one idealnym i tanim celem. Z pomocą programu do modelowania 3D, możesz zaprojektować dowolny kształt lub formę, którą chcesz i wydrukować je. Są one świetne, jeśli chcesz mieć konkretny kształt celu, z którym możesz się zmierzyć. Mogą one mieć dowolny kształt, od prostego kwadratu do złożonego, geometrycznego projektu - cokolwiek zechcesz. 3D drukowane kształtowane cel jest idealny dla wszystkich rodzajów strzelców, ponieważ nie ma dosłownie żadnych ograniczeń, co można zaprojektować i stworzyć. Są one również idealne, jeśli chcesz określony kształt lub projekt, aby pomóc poprawić swoją dokładność. Na przykład, jeśli chcesz rzucić wyzwanie strzelając do małego, okrągłego celu - możesz zaprojektować i wydrukować cel o takim właśnie kształcie.

Strzelectwo to sport, który wymaga praktyki, aby się doskonalić. Jedynym sposobem, aby stać się lepszym w strzelaniu, jest spędzanie czasu na strzelnicy. Jeśli nie masz regularnego harmonogramu strzelania, znalezienie czasu na pójście na strzelnicę może być trudne. Ważne jest, aby zmienić to, co strzelasz i rodzaj celów, które strzelasz, tak aby nie znudzić się.